Кошик
453 відгуків

Молди і вайнери

Вайнери вже давно користуються величезною популярністю не тільки серед кондитерів, але й серед майстрів по ліпленню з полімерної глини і флористів. Тільки за допомогою м'якого силіконового вайнера можливо створити штучний цукровий квітка, квітка з глини майже як натуральний.

Переваги вайнерів.

Вайнери мають безліч плюсів: ними легко користуватися як професіоналам, так і новачкам; до вайнера не прилипає мастика, їх не потрібно ні чим посипати; вайнери створюють на квітці найдрібніші прожилки і вигини, які неможливо зробити вручну з допомогою стеків.

Силіконові молди - це спеціальні форми для створення різноманітних фігурок, квітів, бордюрів та інших елементів, які допоможуть в оздобленні кондитерських виробів, мила або свічок.

Силіконові молди можна використовувати з абсолютно різноманітними продуктами, як харчові, так і немає. Єдина умова - суміші для виготовлення фігурок повинні бути здатні тверднути. Так, з однаковим успіхом для роботи з молдо можна використовувати мастику, шоколад, марципан, карамель, цукрову масу, желатин, основу для мила і полімерну глину.

1 2 ... 4